19 Mart 2013 Salı

Kına Gecesi Hazırlıkları

Evlilik öncesinin olmazsa olmazı bence Kına gecesi... Oynamayı pek sevmem ama çok özel geliyor bana. Evlenmeden önce bana ait olacak son eğlence son cemiyet olacak. 

Hem geleneksel hemde değişik bir kına gecesi istiyorum ama yaşadığım yerde bu pek fazla mümkün değil. O yüzden yapabileceklerimi kendim yapmaya çalışıyorum olmayanlara da derin bir iç çekiş :)


Kına gecemde önce pembe nişanlık giyeceğim. Sonra giyeceğimi henüz belirleyemedim. Tacım da minik kar tanesi şeklinde :)


Oynayanlara dağıtmak için şallar ve renkli pullu mendiller aldık...Gelen misafirlere hatıra maksatlı magnet ve çantalarında taşımaları için minik aynalar yapılıyor. Birde tabii ki küçük kutularda kına dağıtılacak. Magnetlerimi GG'den aldım. Kutulu kınalar Bursa kapalıçarşıdan, Aynalar da Düğün-Nişan-Kına-Sünnet Davetiyeleri hazırlıyor. 


Kına geceme gelenleri kapıda karşılayacak olan yazı... Ve resim çekilmek için olan afişim...  Yine Düğün-Nişan-Kına-Sünnet Davetiyeleri tarafından hazırlandı.Genç kızlar için hazırladığımız nedime bileklikleri. Resim netten alıntı... 
Şimdilik hazırladıklarım bu kadar...


♥ ♥ Aşkla kalın ♥ 

5 yorum:

 1. Hepsi çok güzel ve eminim çok guzel olacak hersey

  YanıtlaSil
 2. Benimde kinama az kaldi...kina icin mum ne düşündün ??

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mum konusunda henüz karar vermedim. Tealight süslemeye başlamıştım ama sonra içime sinmedi aklımda birkaç fikir var ama henüz bulamadım :)

   Sil
 3. Merhaba!
  Benimde nişanım var afiş yaptırmak istiyorum. Nerde yaptırdınız öğrenebilir miyim?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. https://www.facebook.com/Telase.net?fref=ts facebook da bu sayfada yaptırdım. Adı zeynep çok ilgilendi :)

   Sil